दिपेन्द्र थापाको गीति संग्रह “जुनि” बजारमा आउंदै

काठमाण्डौ । कैलालीको सहजपुरमा जन्मनु भएका लोक दोहोरी गायक दिपेन्द्र थापा २०६३ सालमा पहिलो एल्बम “जाले रुमाल बैना लाएको” र दुर्गा मल्लको “धनगढीको चौराहा बजारमा” नामक गीति एल्बमहरुमा आवाज भर्नु भएका गायक थापा  समयको बिचमा विविध कारणबस गीति यात्रालाई निरन्तरता दिन सक्नु भएन।

एक दशकको अन्तराल पछि सर्जक तथा मोडेल मधुकर थापाको शब्दमा रहेको दोहोरी एल्बम “आँसु मात्र झर्छ” बजारमा ल्याउनु भयो जुन एल्बम २०७२ मा रेकर्ड गरिएको थियो यो गीतमा पुस्कल शर्मा र देबि घर्तीले साथ दिनु भाएको थियो त्यो गीत दर्सक श्रोताहरुले अत्यधिक मन पराउनु थियो।

अहिले उहाँकै अर्को एल्बम “जुनि” बजार मा आउने तयारी भैरहेको छ यो गीतमा दोहोरी गायिका मुना थापा मगर उहालाई साथ दिदै हुनुहुन्छ यो एल्बम एमपी कृएसन मार्फत बजारमा आउने कुरा एमपी कृएसनका संचालक मधुकर थापाले जानकारी दिनु भयो।